Sygnał nie wyłączenia świateł?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Maxcudo
    Classic
    • 2012
    • 6

    Sygnał nie wyłączenia świateł?

    Zamieszczone przez Maru 123
    podrzucę Wam linka z TLC
    no i Maru 123, nam się przeniósł

    Ale furka
    [center:816498f906]Jest wiele jest serc, jedno jest bicie... ..AUDI ponad życie![/center:816498f906]
  • jacek_023
    Classic
    • 2010
    • 3

    #2
    Sygnał nie wyłączenia świateł?

    Witam, mam pytanie dotyczące sygnału dzwiękowego gdy nie wyłączę świateł mijania nie ma żadnego dzwieku nic o tym mnie nie informuje w czym może być przyczyna nie dawno kupiłem octavię nie jestem w niej obeznany proszę o pomoc?

    Komentarz

    • marekfl
      Drive
      • 2011
      • 71

      #3
      Otwórz dżwi pasażera przy włączonych światłach (i wyjętym kluczyku oczywiście) i zobacz czy wtedy ewentualnie Ci pika.

      Druga sprawa - czy jak otwierasz drzwi kierowcy to włącza Ci się oświetlenie w środku i zapala kontrolka "otwarcia drzwi" ????

      Komentarz

      • jacek_023
        Classic
        • 2010
        • 3

        #4
        nie zapala się kontrolka otwierania drzwi co zrobić dalej?

        Komentarz

        • zadariusz1
          Rider
          • 2011
          • 543
          • Octavia III (5E3)
          • CLHA 1.6 TDI CR 105 KM

          #5
          Wymienic tzw. krancowke,niestety w naszych skodach jest ona razem z zamkiem,ale mozna kupic sam mikrowlacznik i przy malej zabawie go wymienic,jest to czasochlonne,trzeba wymontowac zamek,ale da sie zrobic

          Komentarz

          • jacek_023
            Classic
            • 2010
            • 3

            #6
            nie ma co się męczyć zostawię to tak jak jest trzeba o tym pamiętać .

            Komentarz

            • marekfl
              Drive
              • 2011
              • 71

              #7
              jak dobrze poszukasz to za ok 100 zł można kupić zamek (zamiennik ale nowy) montowałem je już wiele razy i nie tylko w Octaviach, w zasadzie to bolączka wszystkich aut z grupy VW. Jak byś miał opcję domykania szyb to taki uszkodzony zamek potrafi czasem nabroić i to nieźle - np (opuścić wszystkie szyby na parkingu nocą ;-) podaje po prostu niewiarygodny sygnał do modułu komfortu hehehe

              Ps. a żeby wymienić mikrostyk w zamku to trzeba się trochę jednak napracować żeby poskładać potem rozsypany w trakcie demontażu skomplikowany mechanizm zamka - nie warto się bawić - gra nie warta świeczki

              Komentarz

              • laurin
                Rider
                • 2009
                • 727

                #8
                Ps. a żeby wymienić mikrostyk w zamku to trzeba się trochę jednak napracować żeby poskładać potem rozsypany w trakcie demontażu skomplikowany mechanizm zamka
                Przecież tam nic się nie rozsypuje - wyjmujesz zamek i wywalasz stary mikrostyk a wsadzasz nowy (i tu jest czasami problem z zamontowaniem nowego)
                Zamka się nie rozbiera do wymiany mikrostyka

                Zamieszczone przez marekfl
                nie warto się bawić - gra nie warta świeczki
                Koszt mikrostyku 3 PLN - chyba jednak warto sie pobawić tym bardziej ze nie jest to jakieś skomplikowane... a 97 pln w kieszeni...

                Komentarz

                • _buli_
                  Drive
                  • 2010
                  • 88

                  #9
                  jacek_023,
                  Najwięcej zabawy miałem z wyjęciem wkładki zamka - po prostu nie wiedziałem, że trzeba pomóc sobie długim wkrętakiem i młotkiem by go wypchać. W sumie roboty na 2 h

                  Śmiało do roboty - jak umiesz przylutować 2 kabelki to jesteś w stanie zrobić wymianę własnoręcznie.

                  Komentarz

                  • Mickul
                    RS
                    • 2010
                    • 2847

                    #10
                    Mi się samo po roku naprawiło. :P

                    Komentarz

                    Pracuję...